top of page

GELİŞİM VE DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMLERİ

Modüler Liderlik ve Kültürel Gelişim Programları

Organizasyonlardaki farklı yetkinlik ve pozisyon seviyelerine göre düzenlenmiş modüler yapıda liderlik gelişim yolculuğu programlarıdır.

Mikro öğrenme eğitim serileri şeklinde hazırlanabileceği gibi, ihtiyaç duyulan gelişim konularında detaylı olarak derinleşen, deneyimsel öğrenme odaklı yıllık dönemleri kapsayan bir yapıda tasarlanabilir.

  • Yönetici Liderlik Gelişim Programları

  • Yöneticiliğe Hazırlık Liderlik Gelişim Programları

  • Yetenek Yönetimi Liderlik Gelişim Programları

Katolog Eğitimleri

Liderlik Programlarımız öncelikle kişisel farkındalığı arttırarak ve kişisel yetkinlikleri deneysel öğrenme teknikleri ile geliştirir. Yaklaşımımız kişisel gelişimin organizasyon kültürüne ve gelişimine hizmet etmesini amaçlar.

Dört Grup Katalog Eğitimlerimiz vardır;

  • Liderlik Katalog Eğitimleri

  • İş Odaklı Katalog Eğitimleri

  • Kişisel Odaklı Katalog Eğitimleri

  • Trend Odaklı Katalog Eğitimleri

Organizasyonel Gelişim Danışmanlığı

Organizasyonu ve dinamiklerini bütünsel bir bakış açısıyla gözlemleyip, çeviklik dünyasının gerekliliklerine göre bulunulan yer ile hedeflenen yer arasındaki yolculuk  sırasında ihtiyaç duyulan geri bildirimleri ve yönlendirmeleri içerir.

Keynote

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu alanlarda, ilham ve bilgi veren kısa aktarım ve etkileşimler.

Üst Yönetim Zirve Buluşmaları

Üst yönetim ekip üyelerinin bir birleriyle olan iletişim bağlarını grup koçluğu yöntemi ile güçlendirir. Organizasyonların gelişim alanlarında ihtiyaç duydukları sponsor desteğini adresleyerek kültürel dönüşümün gerçekleşmesini sağlayacak yönetsel harmoni ve mesajlar bütünlüğünün oluşmasını hedefler.

Yönetici Koçluğu

Günümüz yöneticileri kişisel farkındalıklarını arttırarak sürekli değişen ve gelişen iş dinamiklerinin üstesinden gelebilmek için kendi güçlü yönlerini daha etkin kullanabilmelerini hedefler.

Webinar

Günümüzün yoğun iş temposunda mikro öğrenme kavramına hizmet edecek şekilde konsantre konu odaklı konu anlatımları ve etkileşimli paylaşımlardır.

bottom of page